Якісні двері від магазину EliteDoors.com.ua ✔ Широкий вибір дверей на будь-який смак ✔ Низькі конкурентоспроможні ціни ✔ Висока якість продукції ☎ +38 050 169 88 47

Вхідні двері не тільки надійність, але і дизайн будинку.

Квартира, заміський будинок, офіс чи котедж не важливо. Будь-яке приміщення повинно бути закритим на замки. Але при виборі варто розраховувати саме там, де він буде встановлений, так як будинок вимагає декількох масивних дверей, але квартира не такий варіант. Вхідні двері мають кілька функцій. І не тільки захист від проникнення, але і збереження клімату приміщення,  і елегантний елемент входу в будинок, зрештою, починається з затишку і неповторного затишку. У асортименті EliteDoors ви можете легко знайти найбільш підходящий варіант для будь-якої кімнати, будь то квартира, котедж чи офіс.

Які вхідні двері?

Те, що такий елемент є обличчям будь-якого будинка, зрозуміло кожному. Для того, щоб зробити вибір дверей простішим, варто знати про варіанти на ринку. Все це поділяється на типи залежно від матеріалу, з якого вони виготовлені, а також експлуатаційних та конструктивних характеристик.

Класифікація - що таке двері:

1. Алюміній. Оригінальне дизайнерське рішення, яке може перетворити вхід в приміщення. Ідеально підходить для сучасного та високого технічного стилю. Існує неправильне припущення, що цей матеріал не є сильним. Насправді все залежить від виробництва.

2. Деревина - вона багата і вишукана. Високі технології виробництва на найвищому рівні сьогодні, недоліків  немає. Дерево обробляється таким чином, що може гарантувати довге життя. Такі вхідні двері - розкіш, адже для виробництва використовується найдорожчий природний матеріал.

3. Пластик. Вони менш запитувані, ніж інші, але вони можуть бути досить оригінальними. В основному вони різняться залежно від розміру, стилю, кольору та різних форм. Конструкція досить надійна. Вони виготовляються на замовлення і мають певний розмах.

4. Сталь. Виробник використовує популярні матеріали, з яких виготовлений захисний елемент. Справа в тому, що надійність такої двері в першу чергу зрозуміла всім. Крім того, вони відрізняються від багатьох моделей теплоізоляцією та високим ступенем захисту від
пожежі, що є додатковим і значним бонусом. На сьогоднішній день це найпоширеніші моделі в широкому асортименті.

 5. Скло - це розкішні та оригінальні варіанти. Часто виготовляється з дорогого і довговічного матеріалу. Звичайно, як двері біля входу в квартиру - це не варіант, але попит збільшується, адже точка зору просто відмінна.   Добре відомо, що сама покупка металевих дверей недостатня для належного захисту житла. Вхідні двері передбачають наявність повноцінної системи, що складається з листа, коробки, порогу, аксесуарів для кріплення на стінах та замкових систем - жаб, циліндрів, гачків, замків. Тепло- і звукоізоляція Для виконання цих двох вимог металеві двері зсередини забезпечені термо-звукоізоляційним шаром: мінеральною ватою або пінополіуретаном високої щільності. Коефіцієнт теплоізоляції пропонується також структурою і товщиною плит, з яких виготовляють двері, ступенем ізоляції дверних прорізів і належним герметизуванням дверної рами та порогів. Спосіб відкриття: • · Простір відрізняється місцем розташування, в частині, що відкривається (справа або зліва), а також всередині або зовні. Це важливо! Двері, що відкриваються назовні, заощаджують більше тепла, ніж інші.

• · Слайди відрізняються відкриваючими сторонами: ліворуч або праворуч. Такі моделі зустрічаються рідко в приватному будинку, оскільки процес виготовлення та монтажу досить трудомісткий.

Кількість стулок:

• Однолістний - популярний вибір серед власників квартир. Виготовлений з одного аркуша. Це найбільш класичний варіант, і ви можете встановити вхідні двері такого типу в будь-якій будівлі.

• · Половина дверей - дві стулки, але відкривається лише одна частина.

• · Два крила - це великі двері, з повним відкриттям двох листочків. Вони ідеально підходять для великих отворів у приватному або офісному вході.

Дизайн та зовнішній вигляд:

• · Прямокутні - це класика. Вони найчастіше використовуються, оскільки мають стандартні розміри і підходять для звичайних класичних отворів.

• · Арочні - оригінальні, вони мають привабливий та цікавий зовнішній вигляд. Такі вхідні двері мають напівкруглу форму. Вони ідеально підходять для приватних будинків. І не тільки через неординарне рішення, а й тому, що такий вхід помітно збільшує простір.

• · З варіант - це двері, які мають декоративні елементи. Найчастіше застосовується не в цілях декорування, але якщо висота збільшується в отворі.

• · Декоративні. Досить цікаві моделі. Використовуються коване скло, а також ковані решітки. У таких вхідних дверей ціна вище, але вони індивідуальні та унікальні.

За допомогою цієї інформації кожен зможе вибрати, відповідно до уподобань, зовнішні двері. EliteDoors - це магазин, де ви можете переглянути різні варіанти та замовити товар, який вас цікавить. Ви хочете зберегти тепло? Або  головна мета - виключити небажаних гостей? А може, вам потрібно наповнити свій інтер’єр деякими родзинками? Варто спробувати. У нас є все, і ви обов'язково оберете те, що вам потрібно. Враховуйте елементи дизайну при виборі, перш ніж купувати вхідні двері. Надійність та довговічність безпосередньо залежать від характеристик обраної моделі. Коробка, полотно, петлі, замки та аксесуари - це важливі компоненти будь-яких дверей. Тож розглянемо детальніше:
1. Дверна коробка. Каркас, який повинен бути виготовлений з якісного матеріалу, тому що він встановлений у отворах. Саме на коробці головне завдання, щоб товщина матеріалу, з якого вона виготовлена, повинна бути більш твердою. Сучасні моделі відрізняються добре розробленими системами безпеки. Якщо ви хочете якісні вхідні двері, то ціна буде вище, тому що матеріал високої міцності дорожчий.

2. Полотно - важливий момент, тому що сама плівка та наповнення всередині роблять її необхідною захисною функцією. Тому зверніть увагу на ці фактори.

3. Фурнітура. До них відносяться ручка, глазок і петлі. Петлі повинні бути виготовлені зі сталі. Їх ціна буде дорожчою, але  двері проживуть довгі роки. І навіть при такому механізмі вхідні двері коштують за більш високими цінами, але багато хто все ж робить вибір на користь надійності, плавного відкривання, закриття та довговічності. Ручка повинна відповідати міцності всієї двері. Глазок може розташовуватися на зручному рівні.

4. Замок - ще один важливий момент. Вибираючи його, необхідно враховувати матеріал дверей. Якщо двері тонкі і незахищені, тоді просто немає сенсу встановлювати улюблений замок з безліччю механізмів захисту. Ефективність буде нульовою, тому що її можна легко знизити.

Всі елементи повинні відповідати один одному. Тому, якщо все підбирається індивідуально, то уважно розглядайте всі можливі комбінації. Але сьогодні дуже багато речей в наборі, так що не всі можуть розібратися.Як правильно вибрати двері:   Звичайно, знання про всі можливі варіанти робить вибір ще складнішим. Але найголовніше - це мета, для якої придбані двері. Поміркуйте, де саме воно буде використовуватися.Для заміського будинку ви можете вибрати дерев'яні зовнішні двері. Не забувайте про теплоізоляцію та звукоізоляцію, особливо якщо будинок використовується як житлова площа, а не як спосіб провести час за містом один чи два рази на рік. Вибираючи двері варто врахувати всі особливості.