Двері з ПВХ

Якісні двері від магазину EliteDoors.com.ua ✔ Широкий вибір дверей на будь-який смак ✔ Низькі конкурентоспроможні ціни ✔ Висока якість продукції ☎ +38 050 169 88 47
Vizionează toate ușile

У чому секрет популярності дверей з ПВХ.

 

Ціна товару доступна, а показники якості приємні. Варто зазначити, що технологія виробництва прийшла з Італії, що ще раз демонструє, що продукт відповідає високим стандартам процесу вакуумної мембрани для шару плівки ПВХ, особливо скелета, полімерного матеріалу товщиною 0,2-. 5 мм По суті це ламіновані двері, які можна зробити суцільними, ці двері використовуються як вхідні двері, але також як різні інтер'єри чудово виглядають всередині квартир та житлових будинків, а також для громадського харчування та офісних приміщень.

 

Переваги дверей з ПВХ: 

 

1. Мінімальний догляд. Конструкція виявляється дуже стійкою до механічних пошкоджень, але найцінніше в них те, що навіть якщо мова йде про легкі моделі, вони не маркуються. Вдома не існує агресивних засобів хімічного використання, хоча їх двері зовсім не бояться. Мити легко, навіть найпростішим способом. 
2. Всупереч звичній думці, що пластикові дверцята дуже слабкі за звуком і холодом,про  це можна суперечити. Кращі вироби, представлені в ELITE DOORS, характеризуються підвищеними тепловими та акустичними властивостями. використання в якості вхідних дверей.
3. Стійкість до перепадів атмосфери є доказом того, що ці двері все ж можна встановити як вхідні або, наприклад, балконні. Продукт не пошкоджується коливаннями холоду, спеки чи спекотного морозу. Вони прекрасно підтримують свій зовнішній вигляд і не втрачають інших позитивних властивостей.
4. Великий асортимент. Це особливість, яка спонукає клієнтів купувати двері з ПВХ. Залежно від стилю та особливостей інтер’єру, вибрати простий відтінок набагато простіше. Окремо варто згадати і дизайнерські рішення, адже фахівці, створюючи свої унікальні моделі, представляють новітні ідеї, які принципово відрізняють їхні моделі від моделей конкурентів.
5. Легкий і простий спосіб монтування.
6. Ціна, що відповідає якості. EliteDoors поєднує в собі продукти, в яких співвідношення важливих параметрів, таких як якість і цінність, знаходиться на найвищому рівні. Ми віддаємо перевагу продуктам, які впевнені на 100%, і з якими ми не повинні робити помилок перед покупцем з будь-якої причини. Як вибрати двері з ПВХ?   Щоб не помилитися з вибором, ви можете зв’язатися з нашими менеджерами, які проконсультують вас з усіх питань та допоможуть у виборі оптимального для вас варіанту. 

 

Вибираючи, враховуйте наступні особливості: 

 

1. Розмір. Стандартні отвори мають розмір від 70 до 90 сантиметрів, якщо говорити про дверцята з однією кришкою. Якщо ви відкриєте більше - ви можете подумати про двосторонні двері, які за замовчуванням лише одна її зовнішність зростає всередині, робить її просторішою. Також додаток називається так званими гармошками дверей, складні конструкції оптимальні для самих різних отворів і актуальні як вдома, так і для бізнесу.
2. Усі необхідні пластикові двері слід негайно зняти. Враховуючи різноманітність існуючих моделей, найкраще відразу взяти стільки дверей, скільки вам потрібно. Такий підхід дозволяє уникнути проблем, коли вам потрібні інші двері, і відповідний відтінок більше не продається або продукт взагалі відміняється. Звернення до менеджерів EliteDoors допоможе вам знайти правильний варіант.
3. Щоб не плутати розмір, колір та інші параметри, врахуйте, що вам потрібні не тільки пластикові дверцята, але й такі компоненти, як коробка, шестерні (якщо потрібно) та штори. За кольором дверей також підбираються плінтуси. Фахівці EliteDoors допоможуть зробити правильний вибір, адже далеко не кожен легко орієнтується у специфіці дизайну та тих елементах, які необхідні для якісної установки.

Від  виробників, технічних норм, матеріалу та специфіки сировини залежить не тільки зовнішній вигляд товару, але й його тривалість. Впевненості вимагають лише перевірені продавці, які покажуть вам, як виглядає справді високоякісна металопластикова дверка. Ціна далеко не єдиний критерій, яким слід керуватися. Часто буває так, що одна і та ж модель у різних постачальників має різну ціну. Ви повинні віддавати перевагу компанії, якій найбільше довіряєте. Ми впевнені, що двері ELITEDOORS безумовно, виправдають усі ваші очікування, а двері, які ви придбаєте, будуть задоволенням і послужать довготривалою послугою.