Дубові двері

Якісні двері від магазину EliteDoors.com.ua ✔ Широкий вибір дверей на будь-який смак ✔ Низькі конкурентоспроможні ціни ✔ Висока якість продукції ☎ +38 050 169 88 47
Vizionează toate ușile

Дубові двері: естетичність та довговічність в одному виробі


У категорії внутрішніх і зовнішніх дверей дубові двері займають провідне місце. Ці вироби відрізняються сильними конструктивними характеристиками, матеріал надзвичайно міцний і, в той же час, немає підстав обговорювати естетичні якості. ELITE DOORS пропонує вироби з натурального дерева, які не тільки додадуть інтер’єру родзинки, але й послужать довготривалою послугою. Як вхідні двері, дубові конструкції використовуються в основному в приватних будинках. Це надає конструкції величності та солідності, підкреслює смак власника. За міцністю ці двері навіть переверщують металеві. Пріоритет слід віддавати природним матеріалам.

 

Основні причини, чому дубові двері користуються великим попитом


 
1. Естетика. Часто саме двері задають тон інтер'єрним рішенням про простір. Залежно від відтінку обраного товару вибираються матеріали та кольори підлоги, меблів та інших предметів домашнього вжитку. Дубові двері є універсальними і зовнішній вигляд добре вписується в будь-який дизайн і стиль.
2. Звукоізоляційні властивості. Цей параметр робить міжкімнатні дубові двері особливо популярними. По можливості власники намагаються встановити однакові двері з того ж матеріалу в житловому приміщенні, але найчастіше ці вироби встановлюють у спальнях, дитячих кімнатах та балконах. Тоді житлові площі обмежені, що створює атмосферу затишку.
3. Сила. Вироби з дуба точно не розчарують очікувань. Окрім властивостей самого дерева, не останню роль відіграють методи обробки. Матеріал довго висихає і дуже добре, так що в процесі роботи з ним не виникає деформацій. Під час виробництва дотримані всі технології, двері з дуба легко прослужать кілька десятиліть і, в той же час, завжди будуть виглядати як нові.
4. Різні варіанти полотна з дерева. У каталогах інтернет-магазину EliteDoors є понад 50 моделей дверей різних моделей і відтінків, з різними варіантами ручок, підробок або скляних вставок. В асортименті легко знайти те, що добре поєднується з дизайном інтер’єру.

Високоякісна продукція з природних матеріалів не може бути дешевою. Якщо говорити про міцні дубові конструкції, то EliteDoors поєднує найкращі варіанти за доступною ціною. Обережно, продукти прослужать дуже довго. Якщо ви не знайшли каталогів, які б відповідали зовнішньому вигляду та вартості - ви можете оформити дубові двері на замовлення. Однією з головних переваг дубових дверей є краса виробу. Але такі характеристики, як міцність, ремонтопридатність, стійкість до зовнішніх факторів і механічних навантажень, а також багато інших переваг роблять конструкцію з дуба справедливим лідером у своїй галузі. Якщо вам потрібні дубові двері - шукайте найкращі пропозиції в ELITE DOORS   Зовнішні двері з дуба - найкраще рішення для тих, хто дбає про їх безпеку. Зловмисникам буде дуже важко увійти в будинок. Навіть металеві двері з найбільшою міцністю легше зламати, ніж дубові двері. Ціна цих конструкцій незначна, якщо ви думаєте, що придбання таких дверей є інвестицією не тільки в особисту безпеку, але і в безпеку вашого майна. Все це основні причини, чому такі двері все частіше обирають. Дуб - це матеріал, який нікого не залишить байдужим. Переглядаючи ELITE DOORS, ви отримаєте відповіді на всі наші запитання, наші менеджери:

• Допоможуть вам зробити вибір;

• Поради щодо встановлення;

• Вам буде повідомлено на попередньому етапі перед встановленням - що потрібно зробити, щоб дубові двері було легше встановлювати, а потім не деформуватися.